Elazığ’da prefabrik yapılara ilgi artıyor

Prefabrik yapıların bir hayli arttığı günümüzde, özellikle bağı, bahçesi olanlar için betonarme yerine, konutlarını daha hızlı bir şekilde teslim alacakları ve hemen oturmaya başlayacakları prefabriklerin çok daha fazla avantajları bulunmaktadır.

Elazığ’da prefabrik yapılara ilgi artıyor Ekonomi

Üstelik daha uygun fiyatlı olması ve Tutku Prefabrik Yapı Firmasının yapmış olduğu indirimler ve kampanyalar ile birlikte, artık hayalinizde ki yapıya sahip olmanız mümkün olmaktadır. Sadece bahçeler için değil, büyük şehirlerde dahi arsası olanlar, iyi bir yapıya sahip olmak için, ilk olarak tercihlerin arasında prefabrik ile yapılan konutlar gelmektedir. İzolasyonu çok iyi olması ısınma sorununu ortadan kaldırıyor. 

Prefabrik yapılar depreme dayanıklı olması ve beton temelin normalin daha üstünde olması, su baskınlarına karşında etkili olduğundan dolayı her anlamda tercih edilmektedir. Bu tür yapıların yapım sürelerinin kısa olması da yeni bir eve sahip olmak isteyenler için büyük avantaj taşımaktadır.

Prefabrik yapılarla ilgili açıklamalarda bulunan Tutku Prefabrik Yapı Yetkilisi Nuri Bak prefabrik yapıların gün geçtikçe öneminin anlaşılmaya başlandığını ve zamanla çok sayıda vatandaşın bu yapıları kullanmaya başlayacağını altını çizerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Tutku Prefabrik Yapı Firması olarak Elazığ’da uzun zamandır faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak tek katlı prefabrik, çift katlı prefabrik, konteynerler, modüller ve mobo kabinler gibi ürünleri kısa sürede üretip müşterilerimize sunuyoruz. Prefabrik Yapılar Elazığ ilimizde çok tutulmasının en büyük nedenlerinden biride vatandaşların yaz mevsiminde bahçelerinde yaşamak istemeleridir. Bu nedenle de bahçelerine tarlalarına Prefabrik Yapılar yapıyorlar ve yapıların içinde rahatlıkla kalabiliyorlar. Tutku Prefabrik Yapı Firması olarak vatandaşlarımıza ürünlerimizde garantinin yanında kaliteyi ucuza sunuyoruz. Firmamızla iletişime geçmek isteyenler tutkuprefabrik.com’da rahatlıkla ulaşabilirler” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom