Elazığ her zamanki gibi tek ses tek yürek

Ankara'da yaşanan bombalı saldırı sonrası Elazığlılar, sosyal medyadan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'dan şehri Türk bayraklarıyla süslemesini istedi. Başkan Yanılmaz da kent merkezini tamamen Türk bayraklarıyla süslettirdi.  

Elazığ her zamanki gibi tek ses tek yürek Güncel

Elazığ’da vatandaşlar, teröre tepkilerini her platformda gösteriyor. Yaşanan terör olaylarında işyerlerini Türk bayraklarıyla süsleyen Elazığlılar, Ankara'da düzenlenen ve 37 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı sonrası da harekete geçti. Elazığ Belediyesi tarafından daha önce kentin giriş ve çıkışlarındaki tüm direkler bayraklarla süslenirken, Ankara'daki saldırı sonrası vatandaşlar, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'dan kentin tamamını Türk bayraklarıyla donatmasını istedi. Başkan Yanılmaz da verdiği talimatla kentin en işlek yerleri olan Gazi, Vali Fahribey Caddesi, İzzetpaşa Meydanı ve belediye binası başta olmak üzere birçok noktaya gece yarısı Türk bayraklarını astırdı.

Başkan Yanılmaz'ın kenti Türk bayrakları ile süsletmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlardan Ali Ünal, “Ben aslen Çorumluyum, Elazığ'a ilk defa geliyorum. Türk bayraklarını görünce gözlerim doldu. Çok sevinçliyim, her zaman böyle olsun" dedi.

Kentin bayraklarla çok güzel olduğunu dile getiren vatandaşlar, her şehri böyle görmek istediklerini aktardı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom