Umre ödüllü yarışmanın birincisi belli oldu

Diyarbakır'da, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Ekrem Yılmaz'ın kendi imkanları ile düzenlediği umre ödüllü yarışmanın birincisi belli oldu.

Umre ödüllü yarışmanın birincisi belli oldu
Diyarbakır
Diyarbakır’da, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Ekrem Yılmaz’ın kendi imkanları ile düzenlediği umre ödüllü yarışmanın birincisi belli oldu.

Nevzat Ayaz Anadolu Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Ekrem Yılmaz tarafından gerçekleştirilen umre ödüllü bulmaca ve kitap okuma sınavı yapıldı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan Hikmet’in 40 kapısı 40 hadis 40 yorum adlı kitap içeriği ilme düzenlenen yarışmanın sonuçları belli oldu. Sonuçlara göre sınavda birinci olan Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi 11-E sınıfı öğrencisi Ahmet Kuzu umre ile ödülünü almaya hak kazandı. Sınavda başarılı olan 25 öğrenciye çeyrek altın, 25 öğrenciye 50’şer lira ve 50 öğrenciye de plaket verileceği belirtildi. Ödül töreninin, 6 mayısta yapılacağı kaydedildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...