Bulut: Brüksel'deki patlamayı yakından hissettik

NATO Parlamenter Asamblesi Ortak Komite Toplantıları nedeniyle Brüksel'de bulunan Elazığ Milletvekili Metin Bulut, patlama olan bölgeye çok yakın olduklarını ve patlamayı yakından hissettiklerini dile getirdi.

Bulut: Brüksel'deki patlamayı yakından hissettik Siyaset

Brüksel kentinde yapılan NATO Parlamenter Asamblesi Ortak Komite Toplantılarına Bilim ve Teknoloji Yönetim Komitesi üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Savunma ve Güvenlik Komite üyeleri ve İstanbul Milletvekilleri Şirin Ünal ve Şafak Pavey ile birlikte katıldı.

Elazığ Milletvekili Metin Bulut, "Brüksel'de vuku bulan terör saldırısının yapıldığı metro istasyonuna yaklaşık on dakikalık mesafedeydik ve patlamayı yakından hissettik. Öncelikle saldırıda yaşamını yitirenlere taziyelerimi iletiyor, yaralılara acil şifalar diliyorum. Tabi terör her yerde aynıdır, bu asla kabul edilecek bir durum değildir. Menfur terör saldırılarını gerçekleştirenleri şiddetle kınıyor ve lanetliyorum" dedi.

Milletvekili Metin Bulut, Türkiye Heyeti ile birlikte programlar kapsamında Türkiye NATO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Fatih Ceylan'ı da ziyaret etti.

Oryantasyon programı kapsamında yapılan toplantıya Türkiye'nin yanı sıra Hırvatistan, Danimarka, Litvanya, Polonya, Portekiz ve İngiltere katılırken, toplantılar 24 Mart 2016 tarihinde sona erecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom