Ertuğrul ve Akyürek, imza gününde

Elazığlı sanatçı Oktay Ertuğrul ve Umut Akyürek, sevenleriyle imza gününde buluşarak, albümlerini Elazığ'da müzik severler için imzaladılar.

Ertuğrul ve Akyürek, imza gününde Güncel
Elazığlı sanatçı Oktay Ertuğrul ve Umut Akyürek, sevenleriyle imza gününde buluşarak, albümlerini Elazığlı müzik severler için imzaladılar.
Batı Kitap Kırtasiye’de düzenlenen imza gününe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 
Elazığlı Türk Halk Müziği Sanatçısı Oktay Ertuğrul ve Umut Akyürek, konser için geldikleri Elazığ’da düzenlenen imza gününde sevenleriyle biraraya geldi.
 
Elazığlı olmadığı için eşi Oktay Ertuğrul’a çok imrendiğini ifade eden Türk Halk Müziği Sanatçısı Umut Akyürek, Bir hafta sonra yeni albümünün çıkacağını müjdeledi. Elazığ'ın gelini olmaktan mutlu olduğunu belirten Akyürek şöyle konuştu: “Elazığ müziği, kültürü ve insanıyla mükemmel bir şehir. Mükemmel bir iliniz var. Bizde eşim. Oktay Ertuğrul ile Elazığ türküleri için bir albüm hazırlığındayız. Bu anlamda çok heyecanlıyız.”
  
Elazığlı olmaktan gurur duyduğunu söyleyen TRT sanatçısı Oktay Ertuğrul ise; Elazığ’ı ve insanını çok özlediğini, Elazığ'ı türküleriyle Türkiye'ye tanıtmaya çalıştığını kaydetti.
 
Ertuğrul, 10 Yıldır Yurttan Sesler Korosunda Elazığ Musikisinden eserler seslendirdiğini dile getirerek, “Elazığ’a ikinci albümümde gelme fırsatı buldum. Elazığ çok özledim, tadı damağımda kaldı. Destekleyen ve konsere gelen herkese çok teşekkür ederiz.  Bu toprağın müziğini biz yapıyoruz. Halkın desteği büyük fakat magazinden yeterli desteği göremiyoruz.” şeklinde konuştu.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom