Bursluluk sınavını kazananlar ödüllendirildi

Malatya'nın köklü eğitim kurumlarından olan Yeni Hamle Eğitim Kurumlarında 5,6,7-9,10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen bursluluk sınavını kazananlara ödülleri verildi.

Bursluluk sınavını kazananlar ödüllendirildi
Malatya
Malatya’nın köklü eğitim kurumlarından olan Yeni Hamle Eğitim Kurumlarında 5,6,7-9,10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen bursluluk sınavını kazananlara ödülleri verildi.

Ödül töreni Yeni Hamle Eğitim Kurumları Malatya Koleji Kampüsünde yapıldı. Törende bir konuşma yapan Genel Müdür Ahmet Polat Kaya, 20 yılı aşkın bir süredir Malatya’da eğitim alanında hizmet verdiklerini ve her yıl kurumlarına olan ilginin ve güvenin rekor düzeyde arttığını söyledi. Kaya bu artışın kendilerini oldukça mutlu ettiğini ifade ederek başarılı olan öğrencileri ve ailelerini kutladı. Kaya ayrıca, başarıda emeği geçen tüm öğretmenlere de teşekkür etti.

Törene katılan veliler ise ilgilerinden dolayı Yeni Hamle Eğitim Kurumları İdarecilerine teşekkür ederek, öğrencilerinin ödüllendirilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Sınavı birinci bitiren öğrencilere çeyrek altın verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...