Hastanede açılan sergi yoğun ilgi gördü

Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 16 Nisan Biyologlar Günü dolayısıyla Biyolog Fatma İspir tarafından açılan resim sergisi yoğun ilgi gördü.

Hastanede açılan sergi yoğun ilgi gördü
Adıyaman
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 16 Nisan Biyologlar Günü dolayısıyla Biyolog Fatma İspir tarafından açılan resim sergisi yoğun ilgi gördü.

Hastane içerisinde açılan sergiye Adıyaman Vali Yardımcısı Yasin Yunak, İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz, Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih Doğan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, sağlık çalışanları, hastane görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 16 Nisan Biyologlar Günü dolayısıyla Biyolog Fatma İspir tarafından hastane içerisinde açılan sergide yer alan 40 adet tablo, vatandaşlar tarafından büyük beğeni gördü. Sergide satılacak olan tablolardan elde edilecek olan gelirin ise tamamının Kızılay’a, bağışlanacağı belirtildi. Gerçekleştirilen sergiyi oldukça beğendiğini dile getiren Vali Yardımcısı Yasin Yunak, "Çok güzel bir sergi yapmışlar. Arkadaşlarımız Adıyaman’ın dağ bayır her yerini gezip fotoğraflamış ve bunları da tablo şeklinde sergilemiş. Sergide emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi. Daha sonra konuşan İl Sağlık Müdürü Erdoğan Öz ise, "Sağlık çalışanı arkadaşımızın yapmış olduğu sergiye katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sergide satılacak olan tablolar elde edilecek gelir Kızılay’a bağışlanacak. Arkadaşlarımızı bu hassasiyetlerinden dolayı kutluyorum. Bütün vatandaşlarımızı hastaneye gelerek sergiyi gezmesini bekliyorum” şeklinde konuştu.

16 Nisan Biyologlar Günü dolayısıyla böyle bir sergi gerçekleştirdiğini belirten Biyolog Fatma İspir, "Hastanede sergi açmak büyük bir hayalimdi ve bugünde o hayalimi gerçekleştiriyorum. Şuan burada 40 adet tablo sergileniyor. Elde edilecek bu geliri de tamamen Kızılay’a bağışlayacağım. Sergiye katılan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...