Üniversite öğrencileri okul boyadı

Elazığ Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri "Bir fırça da sen salla" sloganı ile Akçakiraz İlkokulu'nu boyadı.

Üniversite öğrencileri okul boyadı Güncel

Sosyal sorumluluk ve sosyal kulüp toplum hizmeti projesi kapsamında Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri Akçakiraz ilçesindeki Akçakiraz İlkokulu'nu boyayarak duvarlara görsel motifler çizdi.

Projeyi gerçekleştiren öğrencilere teşekkürlerini ileten okul müdürü Orhan Bulut, "Bizim için önemli olan okul paydaşlarını etkin ve verimli bir şekilde aktif hale getirerek okulumuzun ve devletimizin kaynaklarını kullanmadan hayırsever vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin katkılarıyla okulu revize etmektir." ifadelerini kullandı.

Üniversite öğrencilerinden Orhan Bulut da okul duvarlarına "Elazığ Her Yerde Okuyor" kampanyasını görselleştirmek amacıyla motifler çizdiklerini kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...