Naşide Gökbudak'ın ismi parka verildi

Elazığ Belediyesi tarafından Ataşehir Mahallesi'nde yapımı tamamlanan ve Yazar Naşide Gökbudak’ın isminin verileceği Park 19 Nisan’da hizmete açılacak.

Naşide Gökbudak'ın ismi parka verildi Güncel

Yaz başlamadan Elazığ’daki bütün parkların düzenlemesini gerçekleştiren Elazığ Belediyesi oluşturduğu yeni parklara şehre katma değeri olan ve kent ile özdeşleşmiş kişilerin isimlerini vererek parklarda yaşatmaya devam ediyor.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın talimatlarıyla il merkezinde bulunan park ve yeşil alanlarda isimlendirme çalışmaları devam ederken 19 Nisan Perşembe günü Ataşehir Mahallesi’nde açılacak parka Yazar Naşide Gökbudak’ın ismi verilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz,  “Halkın dinleneceği, çocukların oynayacağı alanların arttırılması için imkânlar dâhilinde çaba harcıyoruz. Parkların arttırılmasına yönelik yeni projeler geliştirmeyi planlıyoruz. Halkın ihtiyaç duyduğu alanlarda hizmet üretmek bizim görevimiz. Güzel hizmetin farklılığını birlikte göreceğiz. Bu parklarımıza vatan, bayrak ve ezan uğrunda şehadete yürüyen şehitlerimiz ile şehrimiz kültür, sanat ve siyaset camiasında önemli hizmetleri olan Araştırmacı-Yazar Lokman Tasalı, Prof. Dr. Nuran Yazıcıoğlu,  Yazar Cengiz Aytmatov, Eğitimci –Yazar Naci Onur, Elazığ Eski Milletvekili Celal Dora, Elazığ Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Ses Sanatçısı Naci Sönmez ve İçişleri Eski Bakanı Mehmet Ağar gibi bu şehre değer katan ünlü simalarımızın isimlerini veriyoruz. 19 Nisan Perşembe günü Yazar Naşide Gökbudak’ın ismin verildiği park açılışına bütün vatandaşlarımızı davet ediyorum. Parkımızda oynayan ve hayallere dalan çocukları görmek bize mutluluk veriyor. ” şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...