Şair ve Yazarlar İmza Gününde Buluştu

Şair ve Yazarlar İmza Gününde Buluştu

Şair ve Yazarlar İmza Gününde Buluştu Kültür

Batı Kitabevi’nde gerçekleştirilen imza programına Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk ile konuk yazar ve şairler katıldılar.

 

Konuk yazar ve şairlere hitaben bir konuşma yapan Vali Muammer Erol katılımcı konukları 21 yıldır devam eden Hazar Şiir Akşamları ve Elazığlılar adına konuk etmekten dolayı mutlu olduklarını söyledi. Şiir akşamlarının bu yıl Yahya Kemal Beyatlı anısına ve İstanbul temalı olarak gerçekleştirildiğini söyleyen Vali Erol, Elazığ’ın önemli bir kültür birikimine sahip olduğunu, şiir akşamlarının da bunun bir yansıması olduğunu söyledi.

 

Kazakistan’dan katılan şairler Kazakistan’ın Petropavlovsk Şehri Valisi Samet İskenderov tarafından Vali Muammer Erol’a hitaben yazılan, Kazakistan Türkiye dostluğuna ve Hazar Şiir Akşamları’nın önemine değinen mektubunu okuyarak takdim ettiler.

 

Programda daha sonra şiir akşamlarına katılan yazar ve şairler kitaplarını imzalayarak Vali Erol’a takdim ettiler ve şiirlerinden örnekler sundular.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom