İki ünlü isim öğrenciler ile bir araya geldi

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında, Yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu öğrencilerle söyleşi programında bir araya geldi.

İki ünlü isim öğrenciler ile bir araya geldi Güncel

Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen söyleşi programına, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar, Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent, öğretim üyeleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu’yu Fırat Üniversitesinde ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Programda, Yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu, hayat hikâyelerinden kesitler sunarken, öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, günün anısına Yazar Naşide Gökbudak, Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar ile Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent’e hediye takdim etti.

Öte yandan, Yazar Naşide Gökbudak, Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar ile Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...