Belediye başkanlığı koltuğuna Esin Kaya oturdu

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Atatürk Ortaokulu Öğrencisi Esin Kaya, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'den koltuğunu devraldı.

Belediye başkanlığı koltuğuna Esin Kaya oturdu
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Atatürk Ortaokulu Öğrencisi Esin Kaya, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’den koltuğunu devraldı.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Ortaokulu Öğrencisi Esin Kaya’ya, belediyenin çalışmaları ile ilgili herhangi bir problem olduğunu düşünüyorsa, gerekli birim müdürlüklerini arayarak çözülmesi için talimat verebileceğini söyledi. Programın devamında Ortaokulu Öğrencisi Esin Kaya, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e taleplerini iletti. Kaya, Başkan Özdemir’den Cumhuriyet Mahallesine gençlik merkezi ve kütüphane talebinde bulundu. Başkan Özdemir ise burada yaptığı konuşmada belediye olarak okullara her zaman destek verdiklerini söyleyerek Atatürk Ortaokulu için de gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti. Ayrıca öğrenciler de Başkan Özdemir’e Atatürk Portresi hediye etti.

Düzenlenen programa Atatürk Ortaokulu Müdürü Yusuf Öntürkler, Atatürk İlkokul Müdürü Sayım Başaçık, Müdür Yardımcısı Eyüp Uyanık, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Ahmet Tektaş ve öğrencilerden Barış Dağlı, Elif Nur Er ve Esin Kaya katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...