Acil servis önünde yavru köpeklerin kavgası

Elazığ'da, Fırat Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi önünde yemek kavgasına tutuşan yavru köpeklere hastane personelinin ve vatandaşların müdahalesi ilginç görüntülere sahne oldu.

Acil servis önünde yavru köpeklerin kavgası Güncel

Alınan bilgiye göre, hastanenin bahçesinde yaşayan ve annelerinin terk ettiği 9 yavru köpekten ikisi hastaneye gelen bir hasta yakını tarafından kendilerine verilen yemeği paylaşamayınca kavgaya tutuştu.

Hayvanların fena halde birbirilerini hırpaladığını gören hastane personeli ve hasta yakınları kavgaya müdahale etti.

Hastane personeli ve vatandaşlar tarafından güçlükle kavga etmekten alıkonulan yavru köpeklerin kavga anları kameraya yansıdı.

Kavgaya müdahale eden Doğan Yağız, yaptığı açıklamada, hasta ziyareti için hastanede bulunduğu sırada iki yavru köpeğin kavgaya tutuştuğunu gördüğünü belirtti.

Yavru köpeklerin birbirilerine zarar vermeye başlamaları üzerine çevredekilerle birlikte hayvanları ayırmaya çalıştıklarını aktaran Yağız, "Bir hasta yakını yavru köpeklere yemek veriyor. Ancak aralarındaki iki yavru köpek yemeği paylaşamayınca kavgaya tutuşuyorlar. Bizde kavgaya müdahale ettik, hayvanları ayırdık. İkisi de kardeşmiş." dedi.

Tabaktaki yemeğin bitmesi üzerine kavgaya tutuşan iki yavru köpek tekrar bir araya geldi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...