Başkan Aydın, Karabulut ailesini sevindirdi

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, sol ayağını tarım aletine kaptırarak ağır yaralanan genci evinde ziyaret etti.

Başkan Aydın, Karabulut ailesini sevindirdi
Sivas
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, sol ayağını tarım aletine kaptırarak ağır yaralanan genci evinde ziyaret etti.

Osman Karabulut, akrabalarına yardım etmek için gittiği köyde sol ayağını tarım aletine kaptırarak ağır şekilde yaralandı. 14 yaşındaki genç, kopmak üzere olan ayak bileğinden tam dört kez ameliyat geçirdi. Talihsiz genci Fatih Mahallesi’ndeki evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Sami Aydın ise geçmiş olsun dileklerini ileterek Karabulut ailesine bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Elçibey İmam Hatip Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi olan Osman Karabulut, geçirdiği kaza nedeniyle okula ikinci dönemde devam edemediğini söyleyerek Başkan Aydın’dan bu konuda yardım istedi. Gencin evinde eğitim alması için Milli Eğitim Müdürü Mutafa Altınsoy ile görüşen Başkan Aydın da, derslerinden geri kalmaması adına dizüstü bilgisayar sözü de verdi.

Bodrum katta oturdukları için oğlunun merdivenleri inip çıkamadığını söyleyen anne Ayşe Karabulut ise daha iyi bir eve taşınma noktasında Başkan Aydın’dan yardım talep etti. Aydın ise anne Karabulut’a her konuda yardımcı olacaklarının sözünü verdi.

Ziyarete Başkan Aydın’ın yanı sıra eşi Yurdagül Aydın ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci de katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...