FHGC'den 28. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC), 28. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında dayanışma ve kaynaşma yemeği düzenledi.

FHGC'den 28. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri Güncel

FHGC tarafından 28. kuruluş yıl dönümü nedeniyle, çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Etkinlikler kapsamında Kültür Park Dünya mutfağında düzenlenen yemeğe, Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez, Belediye Başkan Yardımcısı Karahan Çelik, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Basın İlan Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Canbey, Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürü Murat Yürekli, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, cemiyet üyeleri ve gazeteciler katıldı.

Programda konuşan FHGC Başkanı Mehmet Topal, cemiyet çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi. Hedeflerinin cemiyeti daha ileriye taşımak olduğunu vurgulayan Topal, "Cemiyetimiz 21 Nisan 1988 tarihinde kuruldu. Kuruluşumuzun üzerinden 28 yıl geçti. Son dönemlerde cemiyetimizi ileriye taşımak için Doğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu'na üye olduk. Bununla birlikte Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu'na üyeyiz. Amacımız iki mesleki kuruluş ile cemiyetimizi daha ileriye taşımak. Basın İlan Kurumun Elazığ’a açılmasıyla kentte yayın yapan gazetelerde büyük bir değişim yaşandı. Bizde bu değişime destek olmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Program kapsamında, “Yerel Gazetemi Okuyorum” projesine katkıda bulunan kuruluşlara plaket verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom