Kahramanmaraş’ta huzur uygulaması: 32 kişi yakalandı

Kahramanmaraş'ta düzenlenen huzur operasyonlarında aranan 32 kişi yakalandı.

Kahramanmaraş’ta huzur uygulaması: 32 kişi yakalandı
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş’ta düzenlenen huzur operasyonlarında aranan 32 kişi yakalandı.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü il genelinde huzur ve park uygulaması yaptı. İl genelinde yapılan uygulamaya 27 polis ekibi, 64 personelle katıldı. 39 adrese düzenlenen operasyonda hırsızlık, fuhşa teşvik etmek ve yaptırmak, yaralama, uyuşturucu ticareti, görevi yaptırmamak için direnme, borçlunun ödeme şartını ihlal, hakaret ve askeri kanuna muhalefet suçlarından aranan 25 kişi yakalandı.

Huzurlu Parklar Uygulaması’ kapsamında ise il genelinde, 65 ekip ve 200 personelin katılımıyla 77 parkta uygulama gerçekleştirildi.

Yapılan park uygulamasında 818 kişi sorgulanırken, 12 umuma açık yer kontrol edildi. 82 araç kontrol edildi 3 araca 5 bin 362 lira ceza yazıldı. 1 araç trafikten men edilirken parklarda aranan 7 kişi yakalandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...