Yeni imar yolu yapım çalışmaları devam ediyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince mevsimsel koşulların uygunluğu doğrultusunda yol bakım-onarım ve asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni imar yolu yapım çalışmaları devam ediyor Güncel

Şehrin farklı noktalarında ekipler tarafından sürdürülen çalışmalar doğrultusunda, İmam Efendi ve Ulubey bulvarları arasında yer alan kavşak üzerindeki düzenleme çalışmaları, asfalt serim çalışmalarının ardından tamamlandı.

Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Malatya Caddesi’ne paralel yeni imar yolu yapım çalışmaları da devam ediyor.

Malatya Caddesi’nin trafik yoğunluğunun giderilmesine önemli katkı sağlayacak olan ve MİSLAND Kavşağı-TOFAŞ Kavşağı arasında yapımına başlanan paralel imar yolu çalışmaları kapsamında, temel malzeme serimi gerçekleştiriliyor.

Yaklaşık 20 metre genişliğinde ve 2.5 km uzunluğundaki yol, asfalt serim çalışmalarının ardından hizmete sunulacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Şehrin muhtelif cadde ve sokaklarında Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla bakım-onarım ve asfalt yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürdürülüyor” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom