Yeni bağlantı yolları açılıyor

Elazığ Belediyesi daha kaliteli ve etkin hizmet anlayışı doğrultusunda şehir genelinde yol yapım-bakım-onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni bağlantı yolları açılıyor Güncel

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce Abdullahpaşa 287. Sokak’ta sürdürülen çalışmalar doğrultusunda, 850 metre uzunluğunda, 15 metre genişliğinde, mahalle arasında bağlantı sağlayacak yol yapım çalışmaları başlatıldı. 250 metre uzunluğundaki istinat duvarı tamamlanan alanda, 5 kamyon, 1 silindir, 1 kırıcı ve 1 greyder ile hafriyat çalışmaları sürüyor. Bağlantı yolunda temel dolgu çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt serimi gerçekleştirilerek, hizmete sunulacak. Bağlantı yolunun tamamlanmasının ardından daha rahat bir ulaşım imkanı sağlanmış olacak.

Öte yandan Abdullahpaşa Mahallesi’nin ana arterleri arasında yer alan ve otobüs-minibüs güzergahı olarak kullanılan 273. Sokak’ta kısa bir süre önce gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmasının ardından hizmete sunulan caddede de, trafik ve yaya güvenliği sağlanması için yol çizgi çalışması gerçekleştirildi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, şehir genelinde yolların kalitesini artırmak amacıyla başlatılan çalışmaların tüm hızıyla sürdürüldüğü kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom