Modern kapalı semt pazarı hizmette

Elazığ Belediyesi, vatandaşların dört mevsim güvenle alış-veriş yapacakları modern çok işlevli kapalı semt pazarlarının ilkini hizmete açtı.

Modern kapalı semt pazarı hizmette Güncel

Doğukent Mahallesi’nde 1200 metre alan üzerinde kurulan kapalı semt pazarı, pazarcılar ve vatandaşlardan büyük beğeni topladı.

Konforlu ve daha hijyenik bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini yaşayan vatandaşlar, kış aylarında kar ve yağmurdan, yaz aylarında ise güneş ışınlarından uzak daha modern bir alış-veriş imkanı kazandılar.

Bünyesinde idari bina, mescit, bay–bayan lavabolarının yer aldığı kapalı semt pazarında, zabıta ekiplerinin denetimiyle de güvenli bir ortamda hizmet sunuluyor.


Doğukent Mahalle Muhtarı Muhammet Coşkun mahallelinin kapalı, temiz, nezih bir ortamda alış-veriş yapma olanağına kavuştuğunu belirterek,  “Sayın Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a sunulan bu güzel hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Elazığ Pazarcılar Derneği Başkanı İlhan Karakaş da Doğukent ve Ulukent mahalle halkının ihtiyacını giderecek olan pazar alanının hizmete açılmasından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Elazığ Belediyesi’nce gerçekleştirilecek düzenlemeyle, pazarın kurulduğu perşembe günleri dışındaki günlerde ise Pazar yeri gençler için basketbol alanı olarak hizmet verecek. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom