Hacıoğulları'ndan EBMC'ye Ziyaret

Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Bilal Hacıoğulları, yeni faaliyete giren Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hacıoğulları'ndan EBMC'ye Ziyaret Güncel
Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Bilal Hacıoğulları, modern kent, ufuk kent ve yaşanabilir bir Elazığ oluşturmak için belediye başkanlığına aday olduğunu söyledi.
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı M. Nafiz Koca'yı ziyaret eden Hacıoğulları, yapacağı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Ziyarete yönetim kurulu üyeleri Serkan Gürtürk, Zeki Geçkil, Kemal Ergun Aslan, Ahmet Paki Kaymaz da katıldı.
 
Elazığ'ın Sorunları Gündeme Taşınacak
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine teşriflerinden dolayı AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Bilal Hacıoğulları'na teşekkür eden Cemiyet Başkanı M.Nafiz Koca, Cemiyet hakkında bilgiler vererek; kuruluş amaçlarının, bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak daha çok Elazığ'ın sorunlarını gündeme taşıyıp alacakları kararlarla eş zamanlı yapacakları haber ve yazıların muhataplarına dosyalar halinde sunulup çözüme katkı sunmak olduğunu söyledi.
 
Koca, Cemiyetin Açılış Müjdesini Verdi
 
Şehrin problemlerinin sadece yazılıp gündeme getirilmekle kaldığını belirten Başkan Koca, bundan sonra şehrin önemli problemleri ile alakalı cemiyetimizde alacağımız kararlarla bütün gazeteci arkadaşlarımız ilgili problemi eş zamanlı olarak gazetelerine, köşe yazarları arkadaşlarımız da köşelerine taşıyacaklarını ifade ederek, 24 Eylül itibariyle Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti'nin açılışının gerçekleşeceğinin müjdesini verdi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom