Şampiyon takımdan Başkan Yanılmaz'a ziyaret

3. Lig'e yükselen Elaziz Belediyespor, kendilerine en büyük desteği veren Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Şampiyon takımdan Başkan Yanılmaz'a ziyaret Spor

Bölgesel Amatör Ligden Spor Toto 3.Lige yükselen Elaziz Belediyespor, yönetimi, teknik heyeti ve futbolcuları, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı ziyaret etti. Kulüp Başkanı Ahmet Toprak, “İlk kuruluşlarından bu yana sizin bize hedef olarak belirlediğiniz ‘Her sene şampiyonluk’ amacı doğrultusunda, önce Amatör Lig’de, ardından da Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olduk. Bu yıl da hedefimiz şampiyon olmaktır” dedi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise kazanılan şampiyonluktan dolayı Elaziz Belediyespor futbolcuları, teknik heyeti ve yönetim kurulunu tebrik ederek, “Sporun amatör bölümünü tamamladık, şimdi profesyonel bölümüne geçtik” diye konuştu. 

Futbolda kazanmak kadar kaybetmenin de doğal olduğunu belirten Başkan Yanılmaz, ancak kazanma inancıyla çıkılan her maça yüzde 60 önde başlanmış olunacağını kaydetti.
Elaziz Belediyespor’u kurarken hem Elazığ’da sporun altyapısını oluşturmak, hem gençlere fırsat sağlamak, hem de Elazığspor’a hem de diğer profesyonel kulüplere sporcu yetiştirmek için yola çıktıklarını ifade eden Yanılmaz, “Bunun yolu da hedefi büyük tutmaktır. Hedefi büyük tuttukça engelleri aşmak daha kolaydır” dedi. 

Elaziz Belediyespor’un önümüzdeki sezon hedefi 3. Ligden 2. Lige çıkmak olduğu belirten Başkan Yanılmaz, “Elaziz Belediyespor Elazığ Belediyesi’nin değil, şehrin takımıdır. İnşallah Elaziz Belediyespor, Elazığspor’u besleyecek ve altyapısı gibi çalışacak. Elaziz Belediyespor’un başarısı, Elazığ’a heyecan ve güven verdi. Bu başarılarınızın devamını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom