Camiler Led aydınlatmayla ışıl ışıl

Elazığ Belediyesi şehir estetiğine katkı sağlamak amacıyla merkezde bulunan bazı camilerde gerçekleştirdiği LED aydınlatma ile muhteşem bir görselliğe imza atıyor.

Camiler Led aydınlatmayla ışıl ışıl Güncel

Şehrin yeni yaşam merkezi bünyesinde yer alan ve sadelikten gelen asaletin yansımasını temsil eden Kültür Park Camii ile İhsaniye Camii, mimari dokularına uygun olarak gerçekleştirilen LED aydınlatmalarla yepyeni bir görselliğe kavuşturularak, adeta göz kamaştırıyor.

Elazığ Belediyesi tarafından başlatılan çalışmayla, şehrin simgesel, tarihi ve kültürel mekânlarının tanıtımına katkı sağlamak amacıyla, bu mekanların dış cepheleri LED ışıklarla donatılarak, binaların görkeminin ön plana çıkarılması hedefleniyor. Kent kimliği oluşturulmasının da amaçlandığı LED aydınlatma çalışmalarıyla oluşturulacak görsel atmosferle, özellikle şehir dışından gelen ziyaretçiler üzerinde etki sağlanmak isteniyor.

Elazığ Belediyesi tarafından cami, üst geçit gibi şehrin belirli noktalarında gerçekleştirilecek LED aydınlatma çalışmalarıyla, kent estetiğine katkı sağlanmaya devam edecek. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom