Erdoğan'a destek turuna çıkan Özavcı Elazığ'da

Demokratik Sol Parti'nin (DSP) eski genel başkan adayı Erol Özavcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a başkanlık sisteminde destek olmak için çıktığı Türkiye turu kapsamında Elazığ'a geldi. 

Erdoğan'a destek turuna çıkan Özavcı Elazığ'da Güncel

Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde yaşayan Erol Özavcı, aracını Cumhurbaşkanlığı forsu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resimleriyle kaplatarak Türkiye turuna çıktı. Memleketinden 1 ay önce ayrılan ve yollarda olan Özavcı’nın son durağı Elazığ oldu. Elazığ’dan sonra Adıyaman’a hareket edecek olan Özavcı, başkent Ankara'da yolculuğunu noktalayacak. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak için yola çıktığını belirten Erol Özavcı, geldiği Elazığ'da gazetecilere açıklamalarda bulundu. Özavcı, "Bu milletin bir evladı, Türkiye Cumhuriyeti'nin bir vatandaşı olarak bu milletin kadrini, kıymetini, değerini bilmek ve hakkını teslim etmek adına yola çıktım. Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak, kutlu yürüyüşüne katkı vermek ve misyonunu geleceğe taşıyarak yaşatmak için bu faaliyete başladım” dedi.

Erdoğan’ın yürüyüşünün dik durmak, şahsiyetli ve onurlu olmak olduğunu dile getiren Özavcı, “Onun yürüyüşü, mazlumların, mağdurların, mahrumların kısaca tüm dünya düşkünlerinin sesi, kalkışı, dirilişi ve direnişi demektir. Elazığlı kardeşlerim gelin bir ve beraber olup Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a destek verelim. Artık yer altı kaynaklarımızı kullanmaya başlayalım ve geleceğimiz parlak olsun. Ben bir Kürt kardeşiniz olarak, Cumhurbaşkanımız için Türkiye'yi karış karış geziyorum” diye konuştu.

Özavcı, açıklamalarının ardından kentte tur atarak destek istedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom