Hakan Ünsal’dan Tom’a destek

PTT 1. Lig 32. Haftasında Karabük’te Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda oynanan Kardemir Karabükspor - Vartaş Elazığspor maçın ardından yaşanan olaylarla ilgili olarak bir açıklama da Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal’dan geldi.

Hakan Ünsal’dan Tom’a destek Spor

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı ve Galatasaray’ın eski futbolcusu Hakan Ünsal, yaptığı açıklamada Vartaş Elazığspor’un ve Tom’un yanında olduklarını belirtti.

Başkan Ünsal’ın yaptığı açıklama şöyle:

“Geçtiğimiz günlerde Kardemir Karabükspor ile Elazığspor arasında Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda oynanan maçın bitimiyle, maçın hakemi Tolga Özkalfa ile birlikte Vartaş Elazığsporlu futbolcu kardeşimiz Tom’a yönelik şiddet eylemini büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Kamuoyunda hareketin Tom'a mı yoksa Hakem'e mi yönelik tartışılmasının ötesinde aslolan yapılan saldırının verdiği endişe ve üzüntüdür. Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği olarak olayı Türk Futbolu’na yapılmış çirkin bir şiddet eylemi olarak görüyor ve kınıyoruz.

Elazığspor Kaptanı ve Tom ile iletişim halinde olup, ihtiyaç durumlarında kendilerine her tür desteğin derneğimiz tarafından sağlanacağını kamuoyunun bilmesini önemle rica ederiz.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom