Başkan Yanılmaz gençlerle buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Mahalle Temsilcileriyle bir araya geldi. Yanılmaz, AK Parti iktidarıyla dünyanın Türkiye’ye bakış açısının değiştiğini kaydetti.

Başkan Yanılmaz gençlerle buluştu Siyaset

AK Parti iktidarlarının çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Yanılmaz, “AK Parti iktidarı olarak geçekleştirilen hizmetlere ilişkin başımızı önümüze eğeceğimiz, ‘keşke olmasaydı’ dediğimiz icraatlar yoktur. Bilmediklerimiz olabilir, eksikliklerimiz olabilir ama bilerek hata işleyen büyüklerimiz yoktur” dedi.

“DÜNYANIN TÜRKİYE’YE BAKIŞ AÇISI DEĞİŞMİŞTİR”

AK Parti’nin iktidara geldiği günden bugüne Türkiye’nin dünyadaki konumunun büyük değişiklik kaydettiğinin altını çizen Başkan Yanılmaz, “AK Parti iktidarıyla dünyanın Türkiye’ye bakış açısı değişmiştir. Türkiye kendi coğrafyasında güçlü, ümmet içinde Müslümanların gıpta ile baktığı, dünya mazlumlarının umudu bir ülke haline gelmiştir” diye konuştu.

7 Haziran seçimleri sonrasında adeta bir Haçlı seferi niteliğinde Türkiye’ye yüklenildiğini belirten Başkan Yanılmaz, “Bir taraftan terör olayları başladı, bir taraftan ekonomik baskı uygulanmaya çalışıldı. Yurt dışından gelen krediler bıçakla kesilir gibi kesildi. Bürokraside sıkıntılar yaşanmaya başlandı. 7 Haziran’dan sonra bir hükümet kurulamaması sonucu oluşan boşluktan yararlanılarak, bir darbe yapılmak istendi. Ancak göremedikleri veya farkında olmadıkları bir şey vardı. O da Türkiye’nin kararlı, irade sahibi, cesur bir Cumhurbaşkanı vardı. Aynı şekilde bir Başbakanı vardı. Bu cesur duruşu sergileyenler, ne olursa olsun Türkiye’yi kendini bilmezlere teslim etmeyeceklerini gösterdiler. Bu bizim için bir gurur ve onurdur” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom