Şehit Kurtoğlu'nun Beratı Eşine Verildi

Hatay'ın Yayladağı İlçesinde görevi esnasında şehit olan Astsubay Piyade Kıdemli Üstçavuş Özkan Kurtoğlu'nun Şehadet Beratı bugün ailesine verildi.

Şehit Kurtoğlu'nun Beratı Eşine Verildi Güncel
Astsubay Piyade Kıdemli Üstçavuş Özkan Kurtoğlu Hatay Yayladağı İlçesinde görevliyken 9 Aralık 2011 tarihinde şehit olmuş ve şehidin naaşı Elazığ’a getirilerek Harput’ta bulunan aile mezarlığına defnedilmişti.
 
 Olaydan sonra başlatılan soruşturmanın tamamlanmasının ardından Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından Şehit Astsubay Piyade Kıdemli Üstçavuş Özkan Kurtoğlu’nun Şehadet Belgesi gönderildi.
 
 Şehit Kurtoğlu’nun ailesini ziyaret eden Vali Ömer Faruk Koçak, 8. Kolordu Komutanı Korgeneral Orhan Akbaş ve eşi ile Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu şehidin eşi Seda Kurtoğlu ve 3 yaşındaki oğlu Mustafa Emir’e gönderilen Şehadet Belgesini takdim ettiler.
 
 Vali Koçak, Korgeneral Akbaş ve Başkan Selmanoğlu Sürsürü Mahallesinde ikamet eden Şehit Kurtoğlu’nun ailesinin yanında bir süre kalarak şehidin eşi ve ailesi ile sohbet ederek sorunlarını dinlediler.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom