Caddeler yenilenmeye devam ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 2014 ve 2015 yıllarında gerçekleştirilen rekor düzeydeki asfalt çalışmalarının 2016 yılında da aynı yoğunlukta devam edeceğini söyledi.

Caddeler yenilenmeye devam ediyor Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Ulukent Doğukent ve Sugözü mahalleleri minibüs ve otobüs hatları tarafından kullanılan şehrin ana arterlerinden Fikret Memişoğlu Caddesi’nde kaldırım-tretuvar ve asfalt yenileme çalışması başlatıldı.

Ekiplerin asfalt söküm çalışması gerçekleştirdiği cadde üzerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Mevsimsel koşullar itibariyle asfalt çalışmalarına ilişkin en uygun dönemdeyiz. Bu nedenle ekiplerimiz gece geç vakitlere kadar çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu yoğun tempoyla 2016 yılında şehrimizde aşınmış yollar başta olmak üzere, asfaltlanması gereken yeni yollarımıza ilişkin çok geniş bir asfalt çalışma programı yaptık. Hangi mahalleye ne zaman gireceğimizi, hangi caddelerde çalışma yapacağımızı belirledik. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Fikret Memişoğlu Caddesi’nde başlatılan asfalt söküm çalışmalarının ardından cadde üzerinde kaldırım-tretuvar ve asfalt yenileme çalışması gerçekleştirilerek, hizmete sunulacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom