Elazığ'da Bahçeşehir Koleji tanıtıldı

Bahçeşehir Koleji'nin tanıtım toplantısı yapıldı.

Elazığ'da Bahçeşehir Koleji tanıtıldı Eğitim

Kaliteli eğitimi Türkiye’nin her noktasına ulaştıran, yeni nesil eğitime öncülük eden ve Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) başarılarıyla Türkiye’nin zirvesinde yer alan Bahçeşehir Koleji,  2016-2017 eğitim ve öğretim yılında Elazığ kampüsünü açıyor. 

Bahçeşehir Koleji Elazığ kampüsü tanıtım toplantısı, Bahçeşehir Koleji Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Lüle, kampüs kurucusu Harun Yıldıran, Belediye Başkan Yardımcısı Kazım Özgür ve bir çok davetlinin katılımıyla Akgün Otel’de yapıldı.

Yoğun ilgiyle gerçekleşen toplantıda, Bahçeşehir Koleji Elazığ kampüsünün özellikleri basınla paylaşıldı. Bahçeşehir Koleji Elazığ kampüsünün kuvvetli eğitim kadrosu, Bahçeşehir Kolejinin 21. yüzyıl becerilerine odaklanan eğitim anlayışı ve yabancı dil eğitiminde dil öğretmeyi değil dil edindirmeyi hedefleyerek fark yaratan yaklaşımıyla öğrencilerine dünya standartlarında eğitim sunacağı ve onları geleceğe tam donanımlı hazırlayacağı belirtildi. Eğitimde fırsat eşitliğini ilke edinen Bahçeşehir Kolejinin gelecek yıl Elazığ’da açılacak olan yeni kampüsünün kaliteli eğitimin yaygınlaştırılması yönünde atılmış yeni bir adım olarak büyük önem taşıdığı vurgulandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom