Yeni imar yolu yapım çalışmaları sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından başlatılan Malatya Caddesi’ne paralel yeni imar yolu yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Yeni imar yolu yapım çalışmaları sürüyor Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından MİSLAND Kavşağı-TOFAŞ Kavşağı arasında 20 metre genişliğinde ve 2.5 km uzunluğundaki yeni imar yolunda, alt temel malzeme serimi ve sıkıştırma çalışmaları devam ederken, bir yandan da bordür taşı döşemesi gerçekleştiriliyor.

Malatya Caddesi’nin trafik yoğunluğu açısından rahatlamasını sağlayacak şehirlerarası yol niteliğindeki yeni imar yolu, bölgede oturanlar tarafından servis yolu olarak da kullanabilecek.

FEN İŞLERİ EKİPLERİ HIZ KESMİYOR

Fen İşleri Müdürlüğü şehrin dört bir yanından sürdürdüğü asfalt bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını da yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandıran ekiplerce Cumhuriyet Mahallesi 155. Sokak’ta asfalt serimi gerçekleştirilerek, hizmete sunuldu. Ataşehir Mahallesi Karayol Sokak’ta asfalt yenileme, Kuva-i Milliye Bulvarı’nda ise asfalt bakım onarım çalışmaları sürdürülüyor. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom