Diyarbakırlı bilardocu üçüncü oldu

Diyarbakırlı bilardocu Umut Yakınyol, 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası 2. Etap Müsabakalarını üçüncü olarak tamamladı.

Diyarbakırlı bilardocu üçüncü oldu
Diyarbakır
Diyarbakırlı bilardocu Umut Yakınyol, 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası 2. Etap Müsabakalarını üçüncü olarak tamamladı.

10 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında erkekler, kadınlar ve gençler kategorilerinde toplamda bin 237 sporunun katılımıyla Antalya’da gerçekleştirilen "3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası 2.Etap Müsabakaları" sona erdi. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakalarda Diyarbakır adına yarışan Umut Yakınyol, Türkiye üçüncüsü olarak kente döndü. Bilardo Diyarbakır İl Temsilcisi İhsan Delibaş, Antalya’da madalya ile dönen Umut Yakınyol’u tebrik ettiğini açıkladı. Delibaş, büyük çekişmeye sahne olan müsabakalarda Umut’un iyi bir yarışma çıkardığını belirtti. Delibaş, genç sporcularının gelecek için ismi gibi umut verdiğini belirterek, “Genç kardeşimiz Antalya’da hem göğsümüzü kabartan hem de gelecek için büyük umut veren bir başarıya imza atmıştır. Bu nedenle genç kardeşimizi yürekten kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum. Genç sporcumuza dün olduğu gibi bugün ve yarın da destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...