Atatürk Stadyumu zemini suya kavuştu

Elektrikleri kesik olması nedeniyle kuruma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Elazığ Atatürk Stadyumu çimlerine jeneratörle yeniden su verildi.

Atatürk Stadyumu zemini suya kavuştu Spor

Türkiye’de UEFA kriterlerine uygun yapılan yeni stadyumlarda dahil olmak üzere zemin konusunda parmakla gösterilen Elazığ Atatürk Stadyumu’nunun çimleri kurumaktan kurtarıldı. Bir süredir borcu nedeniyle firma tarafından kapatılan elektriklerin açılmaması ve mevcut jeneratörün de yeterli gelmemesi nedeniyle çimler sulanamadı. Son 2 haftada yağışların etkisi ile kurumaktan kurtulan ancak 2 gündür sıcak havanın etkisini göstermeye başlamasıyla tekrar kuruma tehlikesi geçiren çimler için bu kez Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar devreye girdi. Acar, kurumdan temin edilen yeni bir jeneratör sayesinde çimlerin sulanmasını sağladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...