Elazığ DSİ Spor şampiyonluk kupasını aldı

2015 -2016 Futbol Sezonu Elazığ 1. Amatör Küme Futbol liginde şampiyon olan Elazığ DSİ Spor’ a kupası Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından verildi.

Elazığ DSİ Spor şampiyonluk kupasını aldı Spor

DSİ 9. Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde yapılan kupa törenine, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Hacı Akgül, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin Şerifoğulları, Futbol İl Temsilcisi Mustafa Gür, Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, DSİ Spor Kulübü Başkanı Müfridat ŞARA ile yönetim kurulu üyeleri ve DSİ Spor’ lu futbolcular katıldı.

Akgül: Futbolcu kardeşlerimizin bu başarıları bizleri onurlandırmıştır.

Yapılan törende bir değerlendirmede bulunan DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Hacı Akgül yaptığı açıklamada;
“Ben öncelikle DSİ Spor Kulübümüz adına büyük bir mücadele örneği göstererek Elazığ 1. Amatör küme futbol liginde şampiyon olan ve Bölgesel Amatör ligine yükselen futbolcularımızı canı gönülden tebrik ediyorum.

Tamamıyla alt yapıdan yetişen futbolcu kardeşlerimizin bu başarıları bizleri onurlandırmıştır.

Bizlerde DSİ Sporumuzun daha iyi yerlerde mücadele etmesi adına Bölge Müdürümüz ile yapacağımız toplantı sonrasında gerekli adımlarımızı atmanın gayreti içerisinde olacağız.

Bu anlamda Bölgesel Amatör Ligine yükselen DSİ Spor takımımızı bir kez daha kutluyor, başta Kulüp Başkanımız Müfridat Şara ve yönetimini, Teknik Heyet ile Futbolcularımızı almış oldukları bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Şerifoğulları: Bu şampiyonluk ananızın ak sütü gibi helal olsun.

Şampiyonluk kupasını takdim eden Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin Şerifoğulları ise yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi;

“2015-2016 Futbol Sezonunda ilimiz 1. Amatör Küme liginde tamamıyla genç bir ekip ile şampiyonluk ipini göğüsleyen ve Bölgesel Amatör ligine çıkma başarısını gösteren DSİ Spor kulübümüzü şahsım ve yönetim kurulum adına tebrik ediyorum.

Sevgili gençlerimiz bu şampiyonluk yolunda elde etmiş olduğunuz bu başarı gerçekten de küçümsenmeyecek bir başarıdır. Uzun süren bir lig maratonunun ardından şampiyonluk ipin göğüslediniz. Bu şampiyonluk ananızın ak sütü gibi sizlere helal olsun.

Nasip olursa 2016-2017 Futbol Sezonunda ilimizi Bölgesel Amatör liginde temsil edeceksiniz. İlimizin gençlerinin kendilerini gösterecekleri bu ligde daha üstün başarılar elde edeceğinizden şüphemiz yoktur.

Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ilimizde sporun gelişimi adına birçok projelere imza atarak gecemizi güdümüze katıp güvenilir adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Etmeye de devam edeceğiz.

DSİ Spor kulübümüzün Bölgesel Amatör Liginde en iyi şekilde mücadele etmesi adına gerekli tüm adımları atıyoruz ve de atmaya da devam edeceğiz. Hiç kimsenin şüphesi olmasın DSİ Spor futbol takımımız 2016-2017 Futbol Sezonunda ilimizi temsilen Bölgesel Amatör ligde mücadele edecektir.

Ben bu kupayı vermeden önce DSİ Spor kulübümüzü başta Kulüp Başkanımız Müfridat Şara ve yönetimi olmak üzere, Teknik Heyet ile Futbolcularımızı almış oldukları bu başarıdan dolayı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Şampiyonluk kupası Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından DSİ Sporun kaptanı Harun Çanakçı’ya verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom