Bingöl’de Ramazan sokağı ilgi görüyor

Bingöl'de her gün 2 bin kişiye iftar verilirken, Ramazan Sokağı da vatandaşlar tarafından ilgi görüyor.

Bingöl’de Ramazan sokağı ilgi görüyor
Bingöl
Bingöl’de her gün 2 bin kişiye iftar verilirken, Ramazan Sokağı da vatandaşlar tarafından ilgi görüyor.

Bingöl Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan Sokağı oluşturuldu. Sokak, iftardan sonra vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Öteyandan belediye tarafından her gün 2 bin kişiye iftar veriliyor. Çorba ve sıcak yemeğin ikram edildiği iftar sofrasında, ilk 5 günde 10 bin kişiye yemek ikram edildiği belirtildi.

Belediye Başkanı Yücel Barakazi, geleneksel hale getirilen Ramazan etkinliklerine olan ilgiden memnun olduklarını belirtti.

Barakazi, “Mübarek Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızı aynı sofrada buluşturacağız. Bu birlikteliklerle kardeşliğimizi güçlendireceğiz. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızı şifa ve kardeşlik sofralarımıza davet ediyorum. Sadece iftar sofrasında değil, iftar sonra da hep birlikte olacağız. Ramazan sokağında güzelce vakit geçireceğiz, Teravih Namazı’ndan sonra hükümet konağı önünde oluşturulan alanda düzenlenecek etkinliklerde yine birlikte olacağız. Tüm vatandaşlarımızı aileleriyle birlikte bu etkinliklere davet ediyoruz. Bizlerde zaman buldukça Ramazan sokağında vatandaşlarımızla olacağız"dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...