Çocuk gözü ile 108 gün

Sivas Belediyesi kültür hizmetleri kapsamında, Ahmet Necip Günaydın'ın kaleme aldığı Atatürk'ün Sivas'ta kaldığı 108 günün, çocuk gözü ile ele alındığı Çocuk gözü ile 108 gün kitaplaştırıldı.

Çocuk gözü ile 108 gün
Sivas
Sivas Belediyesi kültür hizmetleri kapsamında, Ahmet Necip Günaydın’ın kaleme aldığı Atatürk’ün Sivas’ta kaldığı 108 günün, çocuk gözü ile ele alındığı “Çocuk gözü ile 108 gün” kitaplaştırıldı.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın ve Belediye Başkan Danışmanı Prof. Dr. Recep Toparlı bugün Kümbet Mahallesinde bulunan Muhsin Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri ile bir araya gelip minik öğrencileri basımı yapılan kitapla tanıştırdı.

Belediye Başkan Yardımcı Ahmet Özaydın etkinlikte ki konuşmasında “Sivas Belediyesi olarak, 108 gün Sivas’ta kalan Mustafa Kemal Atatürk’le ilgili yazılan bu kitabı dağıtmaya Muhsin Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu’ndan başlıyoruz. Çünkü Sivas’ımızın medarı iftiharı Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun bizlerde anısı var. Onun için burayı tercih ettik.” dedi.

Kitap hakkında da bilgi veren Özaydın, “Bu vatanı kurtarma yolunda büyük mücadele veren Atatürk ve arkadaşlarını daha iyi tanıma ve Sivas’ta 108 gün ne yaptıklarını öğrenme imkânına sahip olacaksınız.” Şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...