MHP Heyeti Elazığ'da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri, Genel Başkan Yardımcıları, 5 milletvekili ve MYK üyelerinden oluşan heyet Elazığ'a geldi.

MHP Heyeti Elazığ'da Siyaset
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri, Genel Başkan Yardımcıları, 5 milletvekili ve MYK üyelerinden oluşan heyet Elazığ’a geldi.
 
 
Anadolu Jet’e ait Malazgirt isimli uçakla Elazığ’a gelen MHP heyetini havalimanında MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir ve parti yöneticileri karşıladı. 
 
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, havalimanında gazetecilere yaptığı açıklamada, 14 Eylül’de Elazığ’da düzenleyecekleri Kardeşlik mitingine Elazığ halkını davet etmek ve bir hafta boyunca vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla görüşüp sorunları yerinde tespit etmek amacıyla kente geldiklerini kaydetti.   
 
Parti olarak düzenlemiş oldukları Milli Değerleri koru ve yaşat programlarının altıncısını 14 Eylül’de Elazığ’da yapacaklarını belirten Büyükataman,  “14 Eylül’de Elazığlı hemşehrilerimizle buluşmak bir araya gelmek ve kardeşlik mitingi adı altında düzenleyeceğimiz açık hava toplantısında ülke gündemiyle alakalı değerlendirmelerimizi Elazığlı hemşehrilerimizle paylaşmaya yönelik bir çalışmamız olacak. 
 
Diğer vilayetlerde yapmış olduğumuz mitinglerde de olduğu gibi miting tarihinden bir hafta önce başkanlık divanı üyesi arkadaşlarımız, milletvekillerimiz ve Meclis yönetim kurulu üyesi arkadaşlardan müteşekkil oluşturduğumuz heyetlerle miting yapacağımız vilayeti ziyaret ediyoruz. 
 
Bu ziyaretten maksadımız öncelikle vatandaşımızla buluşmak, kucaklaşmak ve bir hafta sonra yapacağımız miting hakkında vatandaşımızı sayın genel başkanımız adına mitingimize davet etmek maksadına yönelik. Bu vesile ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla, vatandaşımızla bir araya gelmek istedik. Problemlerini bizzati kendilerinden dinleyip, mahallindeki yaşanan sıkıntıları mahallinde tespit ederek bunları Ankara’ya taşımak, burada bu problemleri dillendirmek, hükümetin dikkatine sunmak şekliyle bir özelliği de var bu çalışmaların. İnşallah temenni ediyorum ki önümüzdeki hafta gerçekleştireceğimiz kardeşlik mitingimize Elazığlı hemşehrilerimiz çok yoğun ve coşkulu bir iştirak sağlayacaklardır. Milliyetçi hareketi bir kez daha dünden buyana olduğu gibi bağrına basarak kardeşliğe verdiği önemi dostun, düşmanın duyabileceği şekilde ayın 14’ünde Elazığ’da Milliyetçi Hareket Partisine sahip çıktığını gösterecektir. 
 
Bu vesile ile Elazığlı hemşehrilerimizi ayın 14’ünde yapacağımız açık hava toplantımıza şimdiden davet etmek istiyorum. Gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı başta il başkanı olmak üzere tüm yönetici arkadaşlarımıza ve hemşehrilerimez şahsım ve ve Milliyetçi Hareket partisi adına da teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
 
Elazığ’a gelen MHP Heyetinde Genel sekreter İsmet Büyükataman’ın yanısıra Genel Başkan Yardımcıları Atilla Kaya, Kenan Tanrıkulu, Mevlüt Karakaya, Milletvekilleri Sinan Ogan, Murat Başeskioğlu, Mehmet Erdoğan, Şefik Çirkin, Enver Erdem, MYK Üyeleri Muharrem Yıldız, Yaşar Yıldırım, Yılmaz Tankurt yer alıyor.
 
MHP Heyeti, miting tarihine kadar Elazığ merkez ve ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla biraraya gelecekler. 

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom