AK Partili Ağar, En yüksek oyun çıkmasını arzuluyoruz

Seçim çalışmaları kapsamında Ağın ilçesine giden AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar; 'Baba toprağında en yüksek oyun çıkmasını arzuluyoruz' dedi.

AK Partili Ağar, En yüksek oyun çıkmasını arzuluyoruz Siyaset

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile birlikte Ağın ilçesini ziyaret etti. Ağın’da vatandaşların sevgisiyle karşılanan Ağar, ilçedeki esnafları, kurum ve kuruluşları tek tek gezdi. Partisinin ilçe Başkanlığında vatandaşlarla bir araya gelen Ağar, Elazığ’a önemli hizmetler yapacaklarını söyledi.

24 Haziran seçimlerinde Ağın’da AK Parti’ye çok yüksek bir oy çıkmasını arzuladıklarını ifade eden Ağar: “Ağın’da benim için çok sıcak bir karşılama oldu. Baba toprağı, ata toprağı Ağın’a gelmek benim için ayrı bir şeref, ayrı bir mutluluk. Ağın benim için çok önemli bir yer. Nasip olur da milletvekili seçilirsem önemli hizmetlerim olacak. Baba toprağında en yüksek oyun çıkmasını arzuluyoruz. Elazığlı olmak, Ağınlı olmak dedemden babama, babamdan bana bir şereftir. Sıcak yüzleri görmek beni çok mutlu etti. Cumhurbaşkanlığı hükümet seçiminde bize bütün desteğinizle yardımcı olacağınızdan eminim”şeklinde konuştu.

GÜRGÖZE;"24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE ÇOK BÜYÜK BİR DESTEK BEKLİYORUZ"

Partisinin Türkiye ve Elazığ’a önemli hizmetler yaptığını anımsatan AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ise,"Ağın için bugün çok özel bir gün. Çünkü, sizlerin bir evladı olan milletvekili adayımız Tolga Ağar inşallah 24 Haziran’da değerli halkımızın büyük desteği ile milletvekili olacak. Kendi ilçesinde, baba, ata ocağında sizlerle birlikte olmak istedi. Seçim sürecinin hayırlı bir sonuçla sonuçlanmasını, ülkemiz, milletimiz, ilimiz açısından hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Baba toprağında en yüksek oyun çıkmasını arzuluyoruz.Özellikle milletvekili adayımız Tolga Ağar’ın Ağınlı olması ve AK Parti’nin Elazığ’a ve Ağın’a yaptığı çok büyük hizmetlerden dolayı 24 Haziran seçimlerinde çok büyük bir destek bekliyoruz. Bu desteği vereceğinizden hiçbir kuşku duymuyoruz”ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...