Akın’dan MTB’ye ziyaret

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu (MATHAP) Başkanı İhsan Akın beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan'ı ziyaret etti.

Akın’dan MTB’ye ziyaret
Malatya
Malatya Tarım ve Hayvancılık Platformu (MATHAP) Başkanı İhsan Akın beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan’ı ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Akın Ticaret Borsası Başkanlığına seçilen Ramazan Özcan’a ve Yönetim Kuruluna hayırlı olsun temennisinde bulundu. Akın, “Ramazan Başkanım gerçekten yıllardır siyasetin içinde. Tarım, kayısı ve hayvancılıkla ilgili bilgi sahibi. Kendisine başarılar diliyorum.Böyle insanlara ihtiyacımız var, hep birlikte gönül birliğiyle çalışmamız lazım” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MTB Başkanı Ramazan Özcan ise, “Bu gün Malatya’da tarım ve hayvancılıktaki en büyük platformumuz ağırlıyoruz. Malatya’da özellikle tarım ve hayvancılık adına sürekli gündemi sıcak tutan devamlı meslek dallarının sorunlarını gündeme getiren, seçildiği günden beri çözüm üretmek için, programla projelerle ekibiyle arkadaşlarıyla çalışan Başkan İhsan Akın’ı tebrik ediyoruz. Tarım ve Hayvancılık Platformu şuanda Malatya’da en büyük sivil toplum örgütüne dönüştü. Malatya hepimizin ortak paydası” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...