FÜ Mühendislik Fakültesinde mezuniyet töreni

Fırat Üniversitesi (FÜ) Mühendislik Fakültesi'nin 2017-2018 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.

FÜ Mühendislik Fakültesinde mezuniyet töreni Güncel

FÜ Mühendislik Fakültesi’nin 2017-2018 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet törenine, FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özer, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Üniversitenin en köklü fakültelerinden birinin Mühendislik Fakültesi olduğunu belirten Dekan Prof. Dr. Ahmet Özer, öğrencilere ileri ki yaşamlarında başarılar diledi.

Mühendislik Fakültesinin üniversitenin kuruluşunda önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, “Elazığ’da yükseköğrenimin ilk başladığı fakültedir. FÜ Mühendislik Fakültesi bilimsel çalışmaları ve yetiştirdiği insan kaynaklarıyla üniversiteler içerisinde ilk 5 içerisinde yer alıyor. Böyle başarılı bir fakülteden mezun olan öğrencileri yürekten kutluyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından dereceye giren mezun öğrencilere Rektör Demirdağ ve davetliler tarafından mezuniyet belgeleri ve ödülleri verildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...