AK Parti adaylarına coşkulu karşılama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in de aralarında bulunduğu Diyarbakır milletvekili adayları, Diyarbakır'da coşkuyla karşılandı.

AK Parti adaylarına coşkulu karşılama
Diyarbakır
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker’in de aralarında bulunduğu Diyarbakır milletvekili adayları, Diyarbakır’da coşkuyla karşılandı.

AK Parti Milletvekili adayları Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat, Mehmet Emin Yılmaz, Erdal Atik, Çiğdem Akyıl Akaylar, Remzi Çayır, Fehmi Kardeşoğlu, Muhammet Ahmet Mahsum Melikoğlu, Mere Yazıcıoğlu, Nezihe Kent ile Mustafa Gül Eken, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ile birlikte seçim bölgeleri olan Diyarbakır’a geldi. Havalimanında yüzlerce kişi adayların gelişi öncesi toplandı. Davul zurna eşliğinde halaylar çeken grup, sık sık “Diyarbakır sizinle gurur duyuyor” sloganları attı. Adayların havalimanından çıkmasıyla birlikte coşku daha da arttı. Karşılamanın ardından adaylar ve partililer konvoy şeklinde aday tanıtımının yapılacağı salona geçti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...