Elazığspor Kulübünün yeni başkanı Parlakyıldız

Elazığspor Kulübünün olağanüstü genel kurulunda başkanlığa Mehmet Parlakyıldız seçildi.

Elazığspor Kulübünün yeni başkanı Parlakyıldız Spor

Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen, Mehmet Parlakyıldız, Burak Çiftçioğlu ve Necati Erdem'in aday olduğu olağanüstü genel kurulda kısa süreli tartışma yaşandı.

Burak Çiftçioğlu, haksızlık olduğunu savunarak, salonu terk etti.

Daha sonra faaliyet raporunun okunmasının ardından yapılan oylamada, 148 delegeden 116'sının oyunu alan Mehmet Parlakyıldız, başkan seçildi.

Tüm delege ve taraftarlara teşekkür eden Parlakyıldız, sıkıntılar karşısında azimli olacaklarını dile getirerek, "İnşallah, bundan sonraki bayrak yürüyüşümüzde aldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağız. İnşallah bu borcu sıfırlayacağız, Elazığspor'u layık olduğu yerlere taşıyacağız." diye konuştu.

Eski başkan Sedat Karataş da iki yıl Elazığspor'a hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi.

Yeni gelen yönetime Elazığ'ın tüm paydaşlarının ve tüm taraftarların sahip çıkacağını düşündüğünü kaydeden Karataş, "Elazığımıza hayırlı olsun diyorum. Artık borçlarla değil kupalarla ve şampiyonluklarla anılmasını diliyorum. Yeni gelen yönetimi tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Büyük Elazığspor taraftarına çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...