AK Parti Elazığ teşkilatından kongre mesajı

AK Parti’de yapılacak olan 2. Olağanüstü Büyük Kongre’nin bütün camiaya hayırlı olmasını dileyen AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, seçilecek olan genel başkan ile birlikte, bu kutlu yürüyüşe devam edeceklerini söyledi.

AK Parti Elazığ teşkilatından kongre mesajı Siyaset

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, parti binasında basın açıklaması yaptı. Toplantıya Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gülersem Çopur ve parti üyeleri katıldı.

“Kutlu Yürüyüşe Devam” sloganıyla büyük kongreye hazırlandıklarını kaydeden İl Başkanı Gürgöze, “Partimiz, 22 Mayıs Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacaktır. Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin Genel Başkanlığını yürüttüğü bu süreç içerisinde AK Parti’nin daha ileriye gitmesi, ilkelerinin daha çok pekişmesi, çeşitli politikalarımızın güncellenmesi için son derece önemli ve kıymetli çalışmalara İmza atmıştır” dedi.

Bunun bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Gürgöze,” Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede yeni genel başkanımıza devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde Genel Başkanımız, Genel Başkan ve Başbakan olarak üstün gayretler göstermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni genel başkanımız ve başbakanımızda aynı çalışmaları gayretle, basiretle sürdürecektir. AK Parti’nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır. Bu önemli makamların kıymetini ve değerini AK Parti kadroları çok iyi bilir. AK Parti kongreleri her zaman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve yine bütün AK Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena’da olacağız. Seçilecek olan genel başkanımızla birlikte, bu ‘KutIu Yürüyüşe Devam’ edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom