Elazığspor'a sponsor desteği

Vartaş Elazığspor'a, Adana Demirspor maçı öncesi Medical Park Elazığ Hastanesi tarafından sponsorluk desteği verildi.

Elazığspor'a sponsor desteği Spor

Medical Park Elazığ Hastanesi ile Vartaş Elazığspor arasında  Adana Demirspor maçı öncesinde, tek maçlık sponsorluk protokolü imzalandı. Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirilen imza törenine, Vartaş Elazığspor  Genel Müdürü Mehmet Akif Kıraç, Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, Elazığspor  Resmi Reklam Ajansı Axakal Ajans İmtiyaz Sahibi Serkan Aksakal katıldı.

Medical Park Elazığ Hastanesinden bu maç için sponsorluk desteği aldıklarını belirten Vartaş Elazığspor Genel Müdürü Mehmet Akif Kıraç, “İnşallah Play-Of mücadelesi verdiğimiz bu süreçte bize verdikleri desteği süper lige çıkarsak daha büyük bir destekle pekiştireceğiz” dedi.

Elazığspor’u Play-Of mücadelesinde yalnız bırakmak istemediklerini ifade eden Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas, “Kendileri de kulüp olarak bu desteğimizi kırmadılar. Elazığspor, ilimizin bir markası. Bizde Elazığ’ın bu markasıyla süper ligde ve Türkiye gündeminde olmasını çok arzu ederiz. Bugün buradaki desteğimizle ve daha sonra süperliğe çıkmaları yolunda da gereken desteği biz kendilerine vereceğiz. Çünkü biz Medical Park olarak da Elazığ’a hizmet sunuyoruz. Bu şehrin insanları ve kulübü bizler için çok çok önemlidir. İnşallah kulübümüz 2-0’lık bir galibiyet alırsa diğer maçta da 1 maçla sınırlamadan destek yapmak isteriz” ifadelerini kullandı.

Basın toplantısı sonunda Medical Park Elazığ Hastanesi Genel Müdürü Sebahattin Tanas’a isminin yazdığı 23 numaralı Vartaş Elazığspor forması hediye edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom