Başkan Ulaş'tan vatandaşlara uyarı!

Elazığ Lokantacılar Odası Başkanı Süleyman Ulaş, Ucuz ve kalitesiz dondurma konusunda vatandaşları uyararak “Canımızdan çok sevdiğimiz çocuklarımızın bilmediğimiz yerlerde dondurma almalarına kesinlikle müsaade etmememiz gerektiğini” söyledi.

Başkan Ulaş'tan vatandaşlara uyarı! Güncel

“HERKES KENDİ İŞİNİ YAPSIN”
2010 yılından beri Elazığ Lokantacılar Odası başkanlığını yürüttüğünü ifade eden Başkan Ulaş, Odamıza kayıtlı dondurmacı esnafımız korsan dondurma üretimi ve satışı yapan esnaflardan şikayetçiler kendi sektörleri olmamasına rağmen bazı esnaflar tarafından korsan olarak dondurma satıyorlar buda esnaflarımızı çok mağdur ettiğini ifade etti.

“DENETİMLERİN ARTIRILMASI LAZIM”
Lokantacılar Odası Başkanı Süleyman Ulaş, Ucuz dondurmaların kalitesiz salep ve süt tozundan yapıldığını belirterek bu tür ürünlerin mutlaka kolluk kuvvetleri tarafından denetlenerek gerekli önlemlerin alınması gerektiğini çünkü bu kalitesiz ürünlerin insan sağlığına çok zararlı olduğunu söyledi.

“VİŞNE DONDURMASININ TANITIMINI YAPMALIYIZ”
Elazığ yöresine ait vişne dondurmasının tanıtımının yeterli olarak yapılmadığını altını çizen Başkan Ulaş, “İlimize ait vişne dondurmasının birlik beraberlik içinde tanıtımı iyi şekilde yapmamız lazım. İnşallah bu ürünümüzü ülkemize en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.

“ESNAFLAR İÇİN VARIZ”
Belli periyotlarda esnafları ziyaret ettiğini ifade eden Başkan Süleyman Ulaş “Esnaflarımızı kendi mekânlarında ziyaret ediyoruz. Çünkü esnaflarımız işlerinden dolayı odamıza gelemiyorlar. Bizler onların yanına gidiyoruz. Cep telefonum günün 24 saati açıktır esnaflarımız isteği zaman bizleri arayabilirler bizler onların için buradayız” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom