Metin Bulut sanayicilerle bir araya geldi

Adalet ve Kalkınma Partisi Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut seçim gezileri kapsamında Elazığ Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

Metin Bulut sanayicilerle bir araya geldi Siyaset

Sanayici ve iş adamlarıyla sohbetler gerçekleştiren Milletvekili Bulut üretim tesislerinde çalışan personellerle de bir araya geldi. Fırat Üniversitesi Organize Sanayi Meslek Yüksek Okulunu da ziyaret eden Bulut, günün ilerleyen saatlerindeyse Sürsürü Mahallesinde gerçekleştirilen mitinge katıldı. İftarını Yol-İş Sendikası üyeleriyle birlikte açan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal ile ilimize yapılacak olan hizmetlerle alakalı istişarelerde bulundu.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Milletvekili Bulut: “Sayın Genel Müdürümüzle ilimize yapılan yatırımlar ve yapılması planlanan projeler hakkında güzel bir toplantı oldu. Önümüzdeki süreçte inşallah ilimizde daha güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...