Gazeteciler sertifikalarını aldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Basın İlan Kurumu’nun işbirliği içerisinde “sayfa tasarımı” eğitimine katılan gazetecilere sertifika verildi. 

Gazeteciler sertifikalarını aldı Güncel

ETSO Eğitim Salonu’nda gerçekleşen sertifika törenine ETSO Genel Sekreteri Mehmet Karabulut, BİK Elazığ Şube Müdürü Murat Yürekli, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hasan Fehmi Ketenci ve medya çalışanları katıldı. Sayfa tasarımı eğitimlerinin verimli geçtiğini belirten BİK Elazığ Şube Müdürü Murat Yürekli, "Eğitim programlarında tasarımcı arkadaşların sayfa tasarımı konusunda dikkat etmeleri gereken hususlar ciddi anlamda ele alındı" dedi.

ETSO ve Basın İlan Kurumu işbirliği içerisinde gerçekleştirilen sayfa tasarımı eğitiminin son bulduğunu söyleyen ETSO Genel Sekreteri Mehmet Karabulut, Eğitime katılan kursiyer arkadaşları tebrik ediyorum. Üyelerimizin eğitimine yönelik ve özellikle sosyal destek projeleri kapsamında çalışmalarımız devam edecektir" ifadelerini kullandı.

Eğitim semineri program süresinde çok keyif aldığını dile getiren Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hasan Fehmi Ketenci, "Arkadaşlar eğitim programına çok ilgi gösterdiler. Umarım bunun devamında ne kadar başarılı olduğunu takip edip oradan sonuçlara bakarak değerlendireceğim. Elazığ teknoloji olarak şimdiye kadar gittiğim yerel medyaların en iyilerinden birisidir" diye konuştu.

Konuşmaların ardından sayfa tasarımı eğitimi alan gazetecilere sertifikaları takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom