MHP Heyetinden EBMC'ye Ziyaret

Büyükataman, Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret etti

MHP Heyetinden EBMC'ye Ziyaret Güncel
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'nin katılımıyla 14 Eylül'de Elazığ'da gerçekleştirilmesi planlanan miting öncesi kente gelen MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ile Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu ve MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir, Elazığ Basın ve Medya Cemiyetini ziyaret ederek yeni yönetime ve Başkan Nafiz Koca’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Heyetini, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca, Başkan Yardımcısı Serkan Gürtürk ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Esen ve Zeki Geçkil karşıladı.
 
“8 Aylık Bir İstişare Sonucunda Kurulduk”
 
Elazığ Basın ve Medya Cemiyetine ziyaretinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi heyetine teşekkür eden Cemiyet Başkanı Nafiz Koca, cemiyet hakkında bilgiler vererek cemiyetin yeni bir cemiyet olduğunu akabinde Elazığ’da basının çok köklü olmasına rağmen 8 aylık bir istişare sonucunda kurulduğunu ifade etti.
 
“Farkımız Elazığ’ın Sorunlarının Üzerine Gitmek”
 
Kendi cemiyetlerinden başka 2 cemiyetinde olduğunu belirten Koca, genelde cemiyetlerin kendi mensuplarını ve üyelerinin hak,  hukuklarını koruma adına olduğunu dile getirerek kendi cemiyetinin amaçlarının diğer cemiyetlerden farklı olduğunu bu farkın ise Elazığ’ın sorunlarının üzerine giderek bu sorunları çözmek olduğunu kaydetti.
 
“Tek Handikabımız Sahipsizlik”
 
Bu noktada Elazığ’ın bir problemi olduğunda önce cemiyet üyeleriyle birlikte cemiyette istişare ederek alınan kararların ertesi gün köşe yazarlarının köşelerinde, gazete sahiplerinin gazetelerinde gündeme getirileceğini dile getiren Elazığ Basın ve Medya cemiyeti Başkanı Nafiz Koca, çıkan haberlerin cemiyetin sekretaryasında klasör haline getirilerek öncelik olarak şehrin muhataplarına ve çözülünceye kadar da arkadaşlarının gündemlerinden düşürmeyeceklerini belirterek çözülmediği takdirde ise cemiyetin sekretaryası tarafından hazırlanan dosyaların Ankara’da ki muhataplarına ileteceklerinin altını çizdi.
 
Tek handikabın sahipsizlik olduğuna dikkat çeken Koca, Elazığ’da büyük bir tabana teşkil eden Milliyetçi Hareket Partisi’nden beklentilerinin fazla olduğunu belirtti.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca’ya kendilerini kabul ettikleri için teşekkürlerini ileterek, 14 Eylül'de yapılacak miting için tüm Elazığlıları mitinge davet etti.
 
“Amacımız Teşkilattaki Arkadaşların Çalışmalarını Gözlemlemek”
 
Elazığ’a gelmelerinin amacı mitingle ilgili çalışmalar yapmak olduğunu kaydeden Büyükataman, teşkilattaki arkadaşlarının çalışmalarını gözlemleyerek Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya gelip, gerek ülke gündemiyle ilgili gerekse yerel meselelerle ilgili gerekli muhataplardan tavsiyeler almak maksadına yönelik bu çalışmaları yürüttüklerini ifade etti.
 
“Kardeşlik Mitingini Çok Önemsiyoruz”
 
Elazığ’da olmaktan mutlu olduklarını ifade eden Büyükataman; “ burada sizlerle bir arada olmaktan dolayı gerçekten çok mutluyum. Ayın 14’ünde yapacağımız kardeşlik mitingini çok önemsiyoruz. Elazığ’dan verilecek kardeşlik mesajının Türkiye’nin her noktasına iletileceğinden dolayı bu mitingi çok önemsiyoruz ve katkılarınızı istirham ediyoruz.” Dedi.
 
kaynak : yeniufuk
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom