Revizyon İmar Planı askıya çıktı

Elazığ Belediyesi Revizyon İmar Planı çalışmalarını tamamlayarak, 27.05.2016 tarihi itibariyle askıya çıkardı.

Revizyon İmar Planı askıya çıktı Güncel

Elazığ Belediyesi tarafından hazırlanan, Elazığ ili Halihazır Harita Yapımı ve Revizyon İmar Planına Esas Jeolojik- Jeoteknik Etüt Yapımı, Nazım Uygulama ve İmar Planı Revizyonu, İlave İmar Planı ve İmar Uygulaması;  vatandaşlarımızın bilgilenmelerini sağlamak amacıyla, Elazığ Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü Harita Planlama Servisinde 30 gün süreyle incelenebilecek. Ayrıca vatandaşlar, karara Elazığ Belediyesi web sayfasından da ulaşarak, bilgi sahibi olabilecekler. 

Çalışmayla, ilimizde imar anlamında gelecek nesillerin günümüzde çekilen sıkıntıları çekmemeleri, daha modern bir şehircilik anlayışıyla, ada bazlı, geniş yol ve daha ferah yapı mekanlarının bulunduğu bir imar planı amaçlanmıştır.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, karara itiraz etmek isteyen vatandaşların, askı süresince, nüfus cüzdan fotokopisi, tapu kaydı, TC kimlik numarası, açık adres ve 1/1000 ölçekli durum krokisi ile birlikte itiraz dilekçelerini Elazığ Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü’ne verebileceklerini bildirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...