AK Parti'den karşılama günleri

AK Parti Gençlik Kolları "Karşılama Günleri" Elazığ'da geleneksel hale getirdi

AK Parti'den karşılama günleri Siyaset
AK Parti Gençlik Kollarının, üniversite sınavını kazanan öğrencilere yönelik 81 ilde gerçekleştirdiği "Karşılama Günleri" Elazığ’da geleneksel hale getirildi.
 
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları tarafından yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen ve 81 ilde üniversiteyi kazanan öğrencilere yönelik "karşılama günleri" bu yıl da tekrarlanarak geleneksel hale getirilecek.
 
Genel Merkez Gençlik Kollarının koordinasyonunda "Gurbette ilk gün zordur. Yalnız değilsin" sloganıyla AK Parti İl Üniversiteler Teşkilatları tarafından Türkiye çapında karşılama günleri gerçekleştiriliyor.
 
Elazığ’da da Gençlik Kolları Üniversite Birimi Tarafından Öğrencileri otogar, istasyon ve havaalanlarında karşılayıp, buna ilave bilbord pankart çalışmalarıyla devam ediyor. Şehrin merkezi noktalarında açtıkları stantlarla öğrencilere hizmet veriliyor.
 
Stantlara gelen herkese yardım edilerek, karşılama günlerinde öğrencilere, kayıt işlemleri, şehir ve üniversiteyi tanıtma, öğrenci ve ailelerin konaklaması konularında destek sağlanıyor.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom