MHP Heyetinden Elazığspor’a ziyaret

Elazığ'da düzenlenecek olan “Kardeşlik Mitingi” nedeniyle ilimizde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi heyeti, Elazığspor Kulübü'nü ziyaret etti.

MHP Heyetinden Elazığspor’a ziyaret Spor
14 Eylül Cumartesi günü ilimizde gerçekleştirilecek olan “Kardeşlik Mitingi” dolayısıyla ilimizde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Heyeti, Elazığspor Kulübü’nü ziyaret etti.
 Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Murat BAŞESGİOĞLU, MHP Muğla Milletvekili Mehmet ERDOĞAN ve MHP Elazığ İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’ni, Elazığspor Kulüp 2.Başkanı ve Basın Sözcüsü Korkut ŞERİFOĞULLARI ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.
 Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Murat BAŞESGİOĞLU, Elazığspor’un Doğu Anadolu’yu temsil eden güzide bir kulüp olduğunu kaydederken, geçtiğimiz hafta deplasmanda alınan Kayserispor galibiyeti nedeniyle Elazığsporlu futbolcular ve yönetim kurulunu tebrik etti.
 Elazığspor Kulüp 2.Başkanı ve Basın Sözcüsü Korkut ŞERİFOĞULLARI ise yaptığı konuşmada, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, “İnşallah mecliste gözümüz, kulağımız olurlar” şeklinde konuştu.
 Daha sonra ziyaret anısına, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Murat BAŞESGİOĞLU ile MHP Muğla Milletvekili Mehmet ERDOĞAN’a Elazığspor forması takdim edildi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom