Elazığlı Recep Tayyip Erdoğan sünnet oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 yaşındaki adaşı sünnet oldu.

Elazığlı Recep Tayyip Erdoğan sünnet oldu Güncel

Elazığ’da yaşayan Orhan ve Çiğdem Erdoğan çiftinin 3 yaşındaki oğlu Recep Tayyip Erdoğan sünnet oldu. Erdoğan için Kültürpark Mamürat’ül Aziz Salonu'nda sünnet düğünü yapıldı. Düğüne katılanlar, sünnet olan 3 yaşındaki Erdoğan’a yakın ilgi gösterdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a duydukları sevgiden dolayı, çocuklarına ismini verdiğini kaydeden baba Orhan Erdoğan, Cumhurbaşkanı ile 2014 yılında tanışma fırsatı yakaladığını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kirvelik sözü aldıklarını belirten Orhan Erdoğan, “Başbakanlık döneminde 6 Mart 2014 yılında Elazığ’a geldiği zaman İçişleri Bakanlığı'na bir mail attık. İçişleri Bakanlığı o zamanın valisine mesaj attı, irtibata geçtik. Bizi havaalanına götürdüler. Orada Cumhurbaşkanımızla fotoğraf çektirerek, oğlumun kirveliği sözünü aldık” dedi.

Oğluna Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ismini vermekten gurur duyduğunu aktaran baba Erdoğan, "Bize kirvesi olacağına dair bir söz vermişti. Biz de kirvesi onu yaptık. Cumhurbaşkanımız sözünü tuttu ama programının yoğunluğu nedeniyle gelemedi" diye konuştu.

Sünnet düğününde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ailenin 2014 yılında çektirdiği fotoğraf da salonda gösterildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom
pırlanta organizasyon, kına organizasyon, nişan organizasyon, doğum günü organizasyon gezilecek yerler